O nas

 Kim jestesmy? Jesteśmy ponad 20 osobowym zespołem ludzi, którzy już od ponad 20 lat pomagają budować dobre relacje w biznesie w Polsce i za granicą.

Wierzymy w lojalność.

Naszym zdaniem, lojalność w B2B lub B2C to relacja, w której każda ze stron po dokonaniu transakcji jest zadowolona i chce tę transakcję powtarzać.

Kompetencje

 Państwa potrzeby to nasze kompetencje 


Wiedza i doświadczenie

Posiadamy wiedzę i wieloletnie doświadczenie (20 lat na rynku) w budowaniu relacji biznesowych poprzez kampanie relacji, tj. programy lojalnościowe i motywacyjne, promocje, konkursy, loterie, kampanie komunikacyjne, konsumenckie. Z naszej wiedzy korzystają Hawlett-Packard, Grupa Goodyear, Cisco, LG Electronics, Wienerberger i wiele innych.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo, kreację, obsługę formalno – prawną oraz sprawny, kompleksowy nadzór nad całym procesem prowadzenia kampanii.


Platforma WLS

Własna platforma do kompleksowego zarządzania relacjami „Web Loyalty System”

WLS to sprawdzona, autorska platforma informatyczna dostępna on-line, służąca
do kreowania i obsługi kampanii marketingowych o różnych mechanizmach i stopniu skomplikowania. W sposób unikalny usprawnia proces zarządzania kampanią w tym m.in.. porządkuje bazy danych Uczestników, ułatwia komunikację nadawca – odbiorca (email, sms), przechowuje, przetwarza, analizuje, raportuje, przelicza niezbędne dane, na podstawie wprowadzonych mechanizmów kampanii, etc.…


Zaangażowani i skuteczni

Nasze kompetencje, autorskie narzędzia
oraz zaangażowanie pozwalają nam
na uruchomienie każdej kampanii, w stosunkowo krótkim czasie.

Rekomendowane przez nas mechanizmy i rozwiązania wielokrotnie przełożyły się
na sukces prowadzonych projektów.

© 2021 Pro Duct BBF Sp. z o.o.